Akių šešėliai pagal akių spalvą – kokius išsirinkti?

Makiažas – tai viena iš galimybių pabrėžti gražius veido bruožus ir paslėpti trūkumus. Renkantis įvairius makijažo būdus bei technikas moteris kiekvieną dieną turi galimybę atrodyti vis kitaip. Ir kas jai ne šešėliai akims padeda akis pabrėžti, pakeisti jų spalvą bei formą, suteikti joms žavesio ir spindesio. Šešeliai akims daro įtaka ne tik akims, bet ir veido formai bei struktūrai. Būtent šešėliai akims daro akis ( o tai riaškia ir veidą) labai skirtingus. Šiuo metu prekyboje yra labai didelis pasirinkimas šešelių akims: sausi arba skysti, geliniai arba kremo pavidalo, pieštuko formos šešeliai. Jų sudėtis panaši į veido pudros sudėtį. Kokybiški šešeliai akims savo sudėtyje turi ne metalinius o sintetinius pigmentus kurie pasidengia plonu riebalu sluoksniu ir nesiliečia tiesiogiai su oda. Kokybiški šešėliai akims turi tolygiai padengti akių vokus, nesukelti alerginės reakcijos.

Kaip išsirinkti šešėlius akims ?

Briunetėms tiks švelniai – žydros spalvos, dramblio kaulo, ar žalios spalvos šešėliai akims. Rudaplaukėms – žalios ar alyvų atspalvio. Taip pat skiriasi ir dieninio bei vakarinio makiažo šešėlių akims atspalviai. Šešėliai  skirti vakariniam makiažui yra daug ryškesni. Šviesa gali  žymiai pakeisti makijažo spalvą. Geltono atspalvio šviesoje beveik visi šešėliai akims tampa blyškesni. Raudona šviesa paryškina šešėlius akims. Dienos šviesoje jie atrodo kitaip nei dirbtinėje. Dieninį makijažą reikėtų daryti dienos šviesoje. Naudojant šešėlius akims galima pakoreguoti kaikuriuos trūkumus. Didelėm ir išokusiom akims yra naudojami tamsūs šešėliai akims. Norint vizualiai sumažinti akis yra naudojami – tamsūs ir šviesūs šešėliai aikms. Verslo moterims tinka šviesių atspalvių šešeliai.

Kaip teisingai naudoti šešėlius akims?

Vidiniuose akių kampučiuose –  naudojeme šviesesnius šešėlių atspalvius, o viršutiniui akies vokui tamsesnius. Pavydžiui žydras akis labai gerai paryškina šiltas rudos arba vario spalvos šešėliai akims, nuo šių atspalvių akių spalva tampa ryškesnės. Sausi šešėliai akims gerai padengiai akių vokus ( ypač jei oda yra padengta pudra) ir lengvai nusivalo. Jie ilgiausei iš visų šešėių akims išsilaiko kadangi jų sudėtyje nėra drėgmės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *