Dailylentės vidaus interjere – stilius, derinant kontrastus

Kiekvienas iš mūsų gyvenime turime prioritetus, kuriems mėgstame skirti daugiau laiko. Galbūt vienas investuoja į automobilius, o visa kita jam atrodo nesvarbu. Na o kiti keliauja ir nė nesusimąsto apie savo būstą bei kaip jis atrodo. Tai tik parodo, kokie mes esame skirtingi ir to pakeisti neįmanoma. Visgi, pastebima, jog šiomis dienomis žmonės vis labiau rūpinasi savo namais ir jų įrengimo sprendimais. Ieškoma ne tik praktiškų, bet ir originalių idėjų, kurios padėtų sukurti išskirtinį stilių. Visai nesvarbu, įsirenginėjate būstą sau, o galbūt pardavimui – originalių ir stilingų idėjų panaudojimas interjere yra visada milžiniškas privalumas. Tiesa, kai kurios interjero detalės gali būti tiesiog beprotiškai brangios, tad ar galima rasti išeitį, kuri nenuvarytų į bankrotą? Tikrai taip, na o vidaus dailylentes yra geriausias galimas pasirinkimas. Kodėl? Nes šis pasirinkimas nėra itin brangus, projektas greitai ir nesudėtingai įgyvendinamas, na o efektas – tobulas. Taigi, plačiau apie tai, koks medienos dazymas reikalingas ir kitus aspektus.

Galbūt kai kuriems iš mūsų vidaus dailylentes asocijuojasi su senoviniu stiliumi, nuo kurio taip trokštame pabėgti, tačiau tokiu atveju jūsų asociacijos nėra visiškai teisingos. Taip, mūsų tėvų ar senelių laikais dailylentės namų viduje buvo gan dažnas pasirinkimas, tačiau šiandien visa tai atrodo tikrai kitaip, na o ir kiti dizaino elementai padeda sukurti modernumą ir prabangą. Visų pirma tam, kad dailylentės atrodytų šiuolaikiškai, jas reikėtų dažyti. Medienos dazymas yra gan sudėtingas procesas, tad mes rekomenduotume įsigyti jau paruoštas lentas, kurias beliktų tik sumontuoti. Dažniausias ir saugiausias pasirinkimas – baltos lentos, kurios puošia patalpų lubas ar kelias akcentines sienas. Toks išpildymas namams suteikia charizmos ir išskirtinumo, ko negalima pasiekti jokiais kitais būdas. Jei baiminatės, jog dailylenčių tekstūra sumažins patalpų dydį, galite būti tikri, jog pasirinkę baltus dažus su šia problema nesusidursite. Taigi, jei anksčiau apie tokią idėją nesusimąstėte, dabar pats metas tam skirti dėmesį. Įvertinkite, ieškokite ir imkitės naujo projekto įgyvendinimo.

Žinoma, lentelės interjere suteikia „modernaus kaimo“ stilių, tad kaip išlaikyti ir norimą prabangą? Juk namuose norisi gyventi stilingai, bet tuo pačiu ir neprarasti prabangos pojūčio. Šioje vietoje geriausias pasirinkimas derinti itin prabangias klasikos detales ir medį. Tik pabandykite įsivaizduoti, kaip ant baltomis dailylentėmis klotų lubų gražiai atrodytų krištolinis sietynas. Regis, tai atrodo lyg visiškai nesuderinami pasirinkimai, tačiau būtent šie kontrastai ir sukuria išskirtinumą. Dažniausiai paslaptis slypi mažose detalėse ir netradiciniuose sprendimuose, tad jei norite pasiekti išskirtinumą už palyginus nedidelę kainą, būtinai išbandykite dailylentes. Tai vėl į madą sugrįžęs pasirinkimas, kuris jūsų namams suteiks išskirtinio jaukumo apie kurį anksčiau nė nesusimąstėte.

Mediena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *