Kaip apsaugoti savo turtą bei investicijas

Nepaisant to, gyvenate pasiturinčiai, o galbūt laikotės intensyvaus taupymo rėžimo, vis vien karts nuo karto investuojame į naujus daiktus, įrenginius. Jie reikalingi tiek kasdieniniams darbams atlikti, tiek komfortui palaikyti, tačiau kas kartą pasiryždami tokiems pirkiniams imame svarstyti įvairius galimus scenarijus. O kas jei ir vėl po trumpo laiko naudojimo jums bus reikalingas kompiuteriu remontas Vilniuje ? O jei suduš telefonas ar apipilsite kava naują sofą? Tai kasdieninės situacijos, kurių praktiškai neįmanoma išvengti, na o jos lemia investicijas, kurių tikrai neplanavome. Jei nenorite atsidurti situacijoje kai reikia ir vėl investuoti į tokius dalykus kaip remontas, o galbūt net pirkti iš esmės naujus įrenginius, jūs galite pasirinkti tik vieną jums tinkamą variantą. Tai draudimas, kuris taikomas ne tik jūsų namų sienoms, bet ir kiekvienam menkniekiui juose. Taip taip, net ir jūsų mamos dovanota vaza būtų apdrausta, tad visiškai nesvarbu apie kokius nutikimus kalbėtume, bet kurioje situacijoje galėtumėte jaustis saugiai, nes jūsų pinigai bei turtas būtų apsaugoti. Kaip tai veikia ir kiek visa tai atsieina? Jei jus domina atsakymai į šiuos klausimus,- skaitykite toliau.

Visų pirma, norėdami apsidrausti namuose esančius daiktus, turite rasti draudimo bendrovę, kuri gali pasiūlyti jums tinkamą paketą. Kai kurios firmos siūlo tik kai kurių daiktų draudimą, na o papildomai reikia mokėti už kompiuterius, telefonus ir panašius įrenginius. Šioje vietoje svarbiausia atrasti tai, kas tinka jums ir sutarti su aptarnaujančiu vadybininku. Jei nenorite, jog ateityje ko ne naujų nešiojamų kompiuteriu remontas Vilniuje  jums būtų viena iš aktualiausių paslaugų, nepataupykite ir į draudimą įtraukite namuose esančius ekranus. Tai telefonai, kompiuteriai ar net televizorius. Ir visai nesvarbu, daiktas suges pats ar jį sudaužys vaikas – jums bus už tai atlyginta. Kaip tai veikia? Jūs mokate mėnesinę įmoką už draudimą daiktams. Jei sugedo ar buvo sugadintas daiktas, jūs kreipiatės nurodytais kontaktais ir užregistruojate įvykį. Per numatytą laikotarpį su jumis susisiekia atsakingas asmuo ir informuoja apie tolimesnius veiksnius. Šioje vietoje daug kas priklauso nuo to koks daiktas sugedo, mat kartais žalų ekspertas gali būti atsiųstas į jūsų namus, na o kartais reikia patiems surasti meistrus, kurie galėtų išrašyti pažymą apie daikto gedimą bei remonto galimybes. Jei daikto suremontuoti neįmanoma, jums kompensuojama suma pagal tuo metu vyraujančias rinkos kainas. Jūs galite įsigyti naują įrenginį arba pasiimti piniginę išmoką, tad toks apsirinkimas yra išties naudingas.

Reikia pripažinti, jog ypač šeimos su mažais vaikais dažnai jaudinasi investuodami į naujus daiktus, mat jų saugojimas nėra tokia jau paprasta užduotis. Je pastebite, jog ir jūs jaučiatės panašiai, pasinaudokite mūsų patarimu ir apsidrauskite savo turtą. Tik tai sugebės apsaugoti jūsų investicijas.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *