Kaip surasti pigesnius skrydžius?

Kiekvienas iš mūsų nori keliauti, bet daryti tai yra gan brangu, o mes visada norime kaip įmanoma daugiau sutaupyti. Skrydžių bilietai dažnai būna brangūs, bet gerai ir kantrai pasidomėjus galima rasti daug pigesnį skrydį. Tačiau ką būtent reikia daryti, kad rasti pigesnius skrydžius. Pavyzdžiui, uždarius rekonstrukcijai Vilniaus oro uostą, tapo pigesni skrydžiai iš Kauno oro uosto.

Beieškant kuo pigesnio skrydžio, kartais net galite nenurodyti kelionės tiklso. Panaudodami  „Google Flights“ arba „Kayak Explore“ tinklapiais galite ieškoti kainų iš vietos, iš kurios skrendate, matydami gerų kainų žemėlapį. Kartais galite pagauti gerą pasiūlymą skrisdami paskutinės minutės skrydžiu. Oro linijos nori užpildyti skrydį, todėl jų siūlomas bilietas bus daug pigesnis. Jei su kelione ieškote ir viešbučio, patariame apsilankyti grupinio pirkimo puslapiuose, bet pirma įsitikinkite, kad jų siūloma nuolaida jums yra palanki ir nepamirškite perskaityti jums pateiktą sutartį. Verta pasidomėti ir tinklapiais, kurie siūlo daug gerų kelionės pasiūlymų ir padeda jums nemokamai. Taip galėsite rasti išties gerų pasiūlymų iš atskirų viešbučių bei skrydžių pasiūlymų.

Norint surasti sau palanku skrydį reikia būti atidžiam. Labai pigių skrydžių pasitaiko dėl Oro linijų neapdairumo ir techninių nesklandumų. Kelionių agentūros taip pat siūlo neblogų paskutinės minutės kelionių. Jei skrydis, kad pasiekti kelionės tikslą yra su persėdimu, rekomenduojame pasidomėti atskirais skrydžiais. Sumokėti už du atskirus bilietus gali kainuoti mažiau, nei skristi su persėdimu, bet iškyla rizika, kad pirmasis lėktuvas vėluos ir nespėsite į antrąjį skrydį, kuris turi jus nugabenti iki kelionės tikslo.

Apdairumas – svarbiausias dalykas, norint surasti gerą kelionės pasiūlymą, nes oro linijos, siekdamos kuo daugiau užsidirbti, dažnai taiko visokiausias gudrybes. Didėjant bilietų paklausai, kainos yra keliamos ir jomis manipuliuojama. Oro linijos kai kuriuose tinklapiuose kelia kainas automatiškai, kad apgauti klientą, kad kaina kyla. Naršant slaptuoju režimu galite pastebėti kainų skirtumus, tačiau taip yra ne visada. Vieta, iš kurios skrendate taip pat turi didelę įtaką kainoms, nes valiutų kurso svyravimas gali jas paveikti. Pakeitus IP adresą galite išvengti šios gudrybės.

Cheap mop

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *