Paruoškite namo kiemą vasaros sezonui

Nors šiltasis metų laikas mūsų šalyje ir nėra labai ilgas, tai dar nereiškia, jog negalime pasimėgauti lauko pramogomis bei investuoti į kitus mums svarbius daiktus. Priešingai, turėdami trumpesnį vasaros sezoną turime kuo greičiau jam pasiruošti ir mėgautis kiekviena akimirka, kurią galime praleist kieme. Kaip tai padaryti? Daug kas priklauso nuo dabartinės jūsų kiemo būklės, pomėgių ir panašių dalykų, tačiau mes pateiksime svarbiausius pasiūlymus, kurie tiks daugeliui.

Visų pirma pasirūpinkite kiemo apšvietimu. Nors dienos ir pradeda ilgėti, tad jog net ir darbo dienos vakarais galėtumėte praleisti laiko terasoje, apšvietimas yra tiesiog būtinas. Tam, jog išleistumėte mažiau, šviestuvai internetu yra geriausias būdas pirkti, ieškantiems kokybės ir kainos derinio. Norint nieko nepamiršti, geriausia susidaryti kiemo planą ir apgalvoti, kur reikalingas ir tuo pačiu naudingas apšvietimas. Tai tikrai ne vien standartinės vietos, tokios kaip žibintas prie lauko durų, garo ar terasoje. Galima labai gražiai apšviesti kieme esančius augalus, takelius ir panašias erdves, na o tai suteikia ne tik grožio, bet ir saugumo. Taigi, pasidomėkite, ką šiandien gali pasiūlyti šviestuvai internetu ir pasirinkite tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius bei galimybes.

Kitas etapas – augalai. Nepaisant to, kiek laiko galite jiems skirti, visada galite atrasti augalus, kuriems reikia daugiau ar mažiau priežiūros. Natūralu, jog vieniems sąlygos leidžia įsirengti daržus, gėlynus ir panašias erdves, na o kiti džiaugiasi jei turi laiko po darbų tiesiog prisėsti terasoje, jau nekalbant apie augalų ravėjimą ar laistymą. Šioje vietoje turite įvertinti savo norus ir galimybes. Jei neturite laiko daržui, galbūt galite auginti prieskonines žoleles tiesiog vazonuose? Taip gausite rezultatą, kurio norite tik be didelių pastangų. Dekoratyvinius augalus galima rinktis taip pat įvairiai. Kai kurios gėlės reikalauja daugiau priežiūros, o kitos mažiau, tad dar prieš perkant išsiaiškinkite visą svarbią informaciją, na o tada kurkite gražiausias kiemo oazes. Būtent jos ir sukuria tą vasaros pojūtį, kurio norisi kiekvienam iš mūsų. Neatsisakykite galimybės mėgautis augmenija, jei vienintelė to priežastis laiko trūkumas. Nustebsite, kokių „išmanių“ augalų šiais laikais galima nusipirkti.

Na ir galiausiai – poilsio zonos įrengimas. Tai tikrai nereiškia, jog būtina pasistatyti terasą. Galbūt pakaks tik lauko baldų komplekto, skėčio ir griliaus? Pabandykite pagalvoti, kaip leidžiate savaitgalius vasarą ir kokie jūsų poreikiai. Galbūt pusryčiaujate kartu su šeima kieme? O galbūt neįsivaizduojate vakaro be draugų kompanijos? Atsakymai į šiuos klausimus padės apsispręsti, be jokių pirkinių šį sezoną neišsiversite. Tiesa, nepamirškite, jog bet kokius pirkimus geriausia vykdyti internete, nes tik ten rasite geriausius kainų pasiūlymus. Tai padės sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti tai, ko norite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *