Apie mus

Dog Bistro

Mes esame šeimos valdomas naminių gyvūnėlių ėdalo gamintojas ir tiekimo mažmeninkas, įsikūręs Europos pr. 64, Kaune, taip pat savo šviežios mėsos gaminius pristatome tiesiai į klientų namus (miestų į kurios pristatome produktus sąrašas). Visus savo produktus gaminame naudojant aukščiausios kokybės mėsą, organus, nenaudojant užpildų, glitimo, nitratų, konservantų ir bet ko kito, kas nėra visa žalia mėsa, organai ir kitos gyvulių bei paukščių dalys. Taip pat į savo produktus nededame jokių mineralų ar vitaminų. Mums svarbu išlaikyti šunų mitybos racioną kuo arčiau gamtos ir tikro naturalumo.

1

Taigi, kokių pokyčių galite tikėtis perėję prie rūšiai tinkamos dietos?

Žemiau rasite kelias geras priežastis kodėl verta pradėti šerti savo augintinį, neapdorota dieta. Ši informacija per daugelį metų buvo surinkta iš tikrųjų naminių gyvūnėlių savininkų ir jų patirties su savo gyvūnais.

Stipri imuninė sistema

Šunis maitinant šviežia mėsa ir gyvulių organais, organizmui yra lengviau šalinti toksinus kurių juose yra daug mažiau nei apdorotame maiste, taip imuninė sistema sugeba išlikti stipri, sveika ir tvarkinga. Tai taip pat tai lemia mažiau apsilankymų pas veterinarą, dėl susilpnėjusios augintinio sveikatos ar virškinimo problemų. Ši dieta gali būti brangesnė nei perdirbtas maistas, tačiau ilgainiui gali būti, kad per naminių gyvūnėlių gyvenimą veterinarijos gydytojui išleisite mažiau ir džiaugsitės sveiku geriausiu draugu.

Minkštesnis ir blizgesnis kailis

Vienas iš dažniausiai mūsų klientų pasakojamų naudų, tai, kokie švelnūs ir blizgūs yra jų augintinių kailiai. Kaip jie tokie minkšti? Natūralūs aliejai, vitaminai ir mineralai, esantys žaliame maiste, suteikia sveiką odą, švelnesnį kailį.

Stabilizuotas energijos lygis ir mažesnis hiperaktyvumas

Ar jūs kada nors davėte vaikui saldainių ir matėte to cukraus antplūdžio rezultatą? Jūsų augintiniai yra tokie patys, kaip jų kūnas reaguoja į jiems duodamą maistą. Gyva mėsa padeda stabilizuoti energijos lygį ir sumažinti hiperaktyvumą. Tai reiškia, kad jūsų augintinis sugeba lengviau susikaupti, jaustis patogiai savo kūne ir neturi papildomai deginti perteklinį energijos kiekį, su kuriuo nežino, ką daryti.

Mažesnės ir mažiau kvapios išmatos

Su šviežios mėsos racionu šuns kūnas turi pašalinti mažiau atliekų, nes jis naudoja daugiau maisto medžiagų. Savo ruožtu išmatos tampa mažesnės, nes tenka jų mažiau pašalinti.

Idealus svorio palaikymas ir didesnis raumenų tonusas

Šiais laikais daugelis naminių gyvūnėlių turi antsvorį ir naminių gyvūnėlių savininkai nesupranta, kodėl. Jie tvirtina, kad jie maitina tik vieną puodelį per dieną ir negali pasiekti savo augintinių idealaus kūno svorio. Na, jei jūs kasdien valgytumėte nepageidaujamą maistą, ar manote, kad sugebėtumėte išlaikyti sveiką svorį? Kaip galėjo jūsų augintinis? Jie negali kontroliuoti, ką gali valgyti, todėl jūs turite suteikti jiems geriausią galimybę išlikti sveikiems. Subalansuota gyvos mėsos dieta, leidžia augintiniu per maistą įsisavinti reikalingiausias medžiagas ir tuo pačiu pagerina kūno linijas, bei raumenų tonusą.

Užtikrintas pristatymas į namus

Šviešios mėsos garantija

Užtikrintas gaminių šviežumas

Patogus atsiskaitymas

Greitas ir patogus atsiskaitymas

Atvykite į Europos pr. 64, Kaunas